Spolupráce


Duolife.eu

Výrobky DuoLife obsahují vždy kompletní, přirozeně se vyskytující organické složky, spolu s jejich biologickým pozadím. Používají se plodiny bez GMO z ekologických a certifikovaných plodin z celého světa. Bez pesticidů a herbicidů. Tepelně se látky neošetřují a ani se nepoužívají žádné konzervanty. Výrobky jsou uchované ve 100 % přirozených skleněných obalech. Paskalizace je jediný způsob, jak zachovat sterilitu bez změny parametru výrobku. Tato metoda spočívá ve stabilizaci pod vlivem vysokého tlaku a probíhá při nízké teplotě, díky tomu jsou zachovány přirozené vlastnosti produktu.


Vitariánství.cz

Web věnovaný vitárianství, který přináší články, recepty, přehledy restaurací a další informace o zdravých a čistých přírodních produktech, které jsou pro tělo prospěšné a pomáhají i tam, kde ostatní potraviny již ztratily svůj vliv. 

Zdravé tělo nabízí plnohodnotné prožití života, spoustu energie a radost z něj. K tomu přispívá web i tím, že prodává ve 100% BIO a RAW kvalitě produkty.Pokud máte zájem umístit svoje stránky na můj blog, neváhejte mě kontaktovat. 

Zde můj obrázek, který si můžete umístit na svůj web. 


Žádné komentáře:

Okomentovat